Parajdská 100% prírodná soľ 2kg s misou

Kód produktu: gall-75
18,00€ Bez DPH: 18,00€

  • Dostupnosť: Skladom

Parajdská 100% prírodná soľ

Zloženie:

NaCl /Chlorid sodný / -  98,7%

CaSO4 /Calcium sulfat / -  0,1%

MgCl2 / Chlorid horečnatý /  -  0,028%

CaCl2 /Chlorid vápenatý / -   0,13%

Fe2O3 /Oxid železitý / -      0,00056%

Inhalácia je jednou najjednoduchšou domácou liečbou. Vdýchnutie inhalačného roztoku zmierňuje zápal dýchacích ciest a nosných dutín, čistí priedušky a pľúca.  

Liečivý účinok parajdskej soli je spôsobený 84 liečivými minerálmi. Z prirodzene vyskytujúcich sa solí obsahuje najviac minerálnych látok, čo prináša extrémne pozitívne fyziologické účinky. Vdýchnutie parajdskej soli samotnej má protizápalové účinky, úvoľňuje dýchacie cesty a podporuje tiež vyplavenie hlienov.  Je veľmi účinná pri astmatických ochoreniach a bronchitíde. Zabezpečuje pokojnú atmosféru a znižuje výskyt ochorení dýchacích ciest a nespavosti. Priaznivo pôsobí na imunitný systém.

Návod na použitie:

Obsah sáčku nasypte do sklenenej nádoby objemom cca 3 litre. Zlejte teplou vodou minimálne 63°C, aby soľ bola ponorená pod hladinu vody. 

Najlepší účinok dosiahnete, ak nádoba bude uložená v miestnosti, kde sa najviac nachádzate. Po vyparovaní dolejte nádobu vodou, aby soľ bola stále ponorená. Účinnosť soľných kameňov je cca 6 mesiacov. Po tejto dobe je doporučené soľ nahradiť. 

 

 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!